Kurumsal

Kurumsal

 

Uluslararası karayolu taşımacılığında Kıbrıs'in lider taşımacılarından YORULMAZ NAKLİYAT; Grubuna ait şirketleri ve seçkin acenteleri ile, Türkiye - Kıbrıs arası nakliyede liderliği sürdürürken araç çeşitlemeleri ile gerek komple ve gerekse parsiyel taşımacılıkta, buzluklu - perdeli - jumbo optima seçeneklerini sizlere sunmaktadır.
Her zaman daha kaliteli hizmetler vermek ve müşterimizin memnuniyetini ön planda tutmak başlıca ilkelerimiz olduğundan, gelişen ve değişen dünya gerçeklerine uygun bir şekilde yapılanmaktadır. Yaptıklarımızı hiçbir zaman son adım olarak nitelendirmiyoruz.
Yeniliğe ve değişime açık,
Toplam kaliteyi yaşayan ve uygulayan bir şirket kültürüne sahip,
Bütün iş süreçlerimizde güvenilir,
Müşteri odaklı olmak
Dürüst, disiplinli olan,
İnsana değer veren
Sürekli öğrenmek ve geliştirmek için çabalayan,
Sektöre dair teknolojik yeniliklerin takipçisidir;
Faaliyet alanımızı rekabet koşullarına uyumlu olarak geliştirerek, sektörde aranılan bir marka olmak firmamızın temel amacıdır. Küresellesen, değişen dünya dengesinde çağı yakalamayı değil, çağın önüne geçmeyi hedef edindik.
Sınırların kalktığı, dillerin, milliyetlerin, medeniyetlerin, kültürlerin birleştiği yerde insan olma paydasında kesişen yollara yolcu olduk. Daha sürdürülebilir bir yaşam için, gereksinimlerin her yere, herkese, en hızlı biçimde yetişmesi için yollara koyulduk.